Tom aan de start op de Kesselskade

Het volledige startveld is bekend. Naast Tom Dumoulin is toch weer een aantal klinkende namen uit de wereld van de heren profs en dames elite vastgelegd.
Erbij is ook Coryn Rivera (Sunweb) zij won vorig jaar de Ridderronde. Tom rijdt met startnummer 32.

1

Loïc Vliegen

BMC Racing Team

2

Julius van den Berg

Team EF Educatio First-Drapac p/b Cannondale

3

Paul Martens

Team Lotto NL-Jumbo

4

Timo Roosen

Team Lotto NL-Jumbo

5

Wout Poels

Team Sky

6

Roy Curvers

Team Sunweb

7

8

Peter Koning

Aqua Blue Sport

9

Floris Gerts

Roompot-Nederlandse Loterij

10

Oscar Riesebeek

Roompot-Nederlandse Loterij

11

Sjoerd van Ginneken

Roompot-Nederlandse Loterij

12

Bram Welten

Team Fortuneo-Samsic

13

Huub Duijn

Veranda's-Willems-Crelan

14

Marco Minnaard

Wanty-Groupe Gobert

15

Dennis Coenen

Cibel-Cibon

16

Roy Jans

Cibel-Cibon

17

David Dekker

Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel

18

Jasper Ockeloen

Monkey Town Continental Team

19

Joey van Rhee

Monkey Town Continental Team

20

Rob Ruijgh

Tarteletto-Isorex-SH

21

Jaap Kooijman

Vlasman Cycling Team

22

Robbin van de Geer

TWC Het Snelle Wiel

23

Ivo Habets

TWC Maaslandster

24

Giel Meesen

TWC Maaslandster

25

Jesse Raas

TWC Maaslandster

26

Luuk van Helden

TWC Maaslandster

27

Paul Cremers

WV De Jonge Renner

28

Reinier Honig

WPGA

29

Kaj Verhaegh

WCL Bergklimmers

30

31

32

Tom Dumoulin

Team Sunweb

Damesstartveld

1

Karlijn Swinkels

Ale Cipollini

2

Skylar Schneider

Boels Dolmans Cycling Team

3

Lotte van Hoek

Doltcini-van Eyck Sport Women Cycling Team

4

Bryony van Velzen

Doltcini-van Eyck Sport Women Cycling Team

5

Desiree Liegeois

Health Mate-Cyclelive Team

6

Janine van der Meer

Health Mate-Cyclelive Team

7

Marjolein van 't Geloof

Lotto Soudal Ladies

8

Leah Kirchmann

Team Sunweb Women

9

Coryn Rivera

Team Sunweb Women

10

Riejanne Markus

Waowdeals Pro Cycling

11

Pauliena Rooijakkers

Waowdeals Pro Cycling

12

Sabrina Stultiens

Waowdeals Pro Cycling

13

Marianne Vos

Waowdeals Pro Cycling

14

Aafke Soet

WNT Rotor Pro Cycling

15

Winanda Spoor

WNT Rotor Pro Cycling

16

17

Belle de Gast

Parkhotel Valkenburg Cycling Team

18

Sarah Inghelbrecht

Doltcini-van Eyck Sport Women Cycling Team

19

Kylie Waterreus

GRC Jan van Arckel-Dames

20

Desiree Ehrler

Maaslandster International Women's Cyclingteam

21

Daniela Gass

Maaslandster International Women's Cyclingteam

22

Amy Hill

Maaslandster International Women's Cyclingteam

23

Roos Hoogeboom

Maaslandster International Women's Cyclingteam

24

Amanda Jamieson

Maaslandster International Women's Cyclingteam

25

Lauren Murphy

Maaslandster International Women's Cyclingteam

26

Gemma Esselaar

TWC de Kempen dames

27

Britt Teunissen

TWC de Kempen dames

28

Sophie van Bakel

Hoop op Zegen Beveren

29

30


< Terug naar het overzicht