Volledige uitslag van de dames en heren

De dames en heren vochten op het scherpst van de snede! De complete uitslagenlijsten van de 33ste Ridderronde

1

Tom Dumoulin

Team Sunweb

2

Mike Teunissen

Team Sunweb

3

Tom Leezer

Team Lotto NL - Jumbo

4

Roy Curvers

Team Sunweb

5

Maurits Lammertink

Team Katusha - Alpecin

6

Roy Jans

WB Veranclassic Aqua Protect

7

Reinier Honig

Team Vorarlberg

8

Bram Nolten

Monkey Town Continental Team

9

Barry Markus

Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team

10

André Looij

Roompot - Nederlandse Loterij

11

Jasper Ockeloen

Monkey Town Continental Team

12

Wesley Kreder

Wanty - Groupe Gobert

13

Robbert de Greef

Baby Dump Cycling Team

14

Kaj Verhaeg

WC Bergklimmers

15

Arvid de Kleijn

Baby Dump Cycling Team

16

Robbin van der Geer

MSMWV Dutch Mountains

17

Jens Verhaegen

TWC Maaslandster

18

Thijs van Rooij

United CT

19

Lars Quaedvlieg

TWC Maaslandster

20

Twan Castelijns

Team Lotto NL - Jumbo

21

Wayne Stijns

Team Differdange - Losch

22

Stan Huveners

TWC Maaslandster

23

Huub Duijn

Veranda's Willems - Crelan

24

Remy Mertz

Lotto - Soudal

DNF

Tom Stamsnijder

Team Sunweb

DNF

Olivier Pardini

WB Veranclassic Aqua Protect

DNF

Rob Ruijgh

Tarteletto - Isorex

DNF

Tim Kerkhof

Destil - Jo Piels

DNF

Yannick Janssen

Memil Pro Cycling

DNF

Joshua Achten

TWC Maaslandster

DNF

Remco Esselaar

TWC Het Snelle Wiel

1

Coryn Rivera

Team Sunweb Women

2

Anouska Koster

WM3 Pro Cycling Team

3

Karol-Ann Canuel

Boels Dolmans Cycling Team

4

Sabrina Stultiens

Team Sunweb Women

5

Monique van de Ree

Lares Waow-deals Women Cycling Team

6

Riejanne Markus

WM3 Pro Cycling Team

7

Julia Soek

Team Sunweb Women

8

Kylie Waterreus

Maaslandster Veris CCN

9

Kirsten Peetoom

Maaslandster Veris CCN

10

Leah Kirchmann

Team Sunweb Women

11

Marjolein van 't Geloof

GRC Jan van Arckel

12

Bryony van Velzen

Lares Waow-deals Women Cycling Team

13

Desiree Ehrler

Maaslandster Veris CCN

14

Yara Kastelijn

WM3 Pro Cycling Team

15

Roos Hoogeboom

Bizkaia Durango

16

Winanda Spoor

Lensworld-Kuota

17

Paulina Rooijakkers

Parkhotel Valkenburg-Destil Cycling Team

18

Gemma Esselaar

TWC De Kempen

19

Vyne van der Schoot

Maaslandster Veris CCN

20

Sophie Pulford

Maaslandster Veris CCN

21

Amanda Jamieson

Sekectie Nieuw-Zeeland

22

Sophie van Bakel

MSMWV Dutch Mountains

23

Femke Geeris

Maaslandster Veris CCN

24

Ayla Rugdley

Maaslandster Veris CCN

25

Jessica Lane

Maaslandster Veris CCN

26

Isabella Beckers

Lotto Soudal Ladies


< Terug naar het overzicht